نشست صمیمی راوی دفاع مقدس با خبرنگاران بسیج رسانه

به گزارش سازمان بسیج رسانه کرمان ،    بسیج رسانه استان کرمان در راستای کنگره ۶۵۰۰ شهید استان کرمان اقدام به برگزاری نشست صمیمی خبرنگاران با راوی دفاع مقدس کرد

در این نشست صمیمی عبدالعلیزاده از خاطرات و ویژگی اخلاقی شهید آتشی گوهری و شهید حاج حسین اسدی از شهدای رسانه  چنین گفت :

شهید حاج حسین اسدی از بچه های مخلص خانوک بود حضوری فعال در صحنه های مختلف قبل و بعد از پیروزی انقلاب داشت شروع جنگ تحمیلی به عنوان یک بسیجی به جبهه رفت

از مسئولیت‌های وی می‌توان به مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در لشكر ۴۱ ثارالله و همچنین مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در قرارگاه قدس و معاون تبلیغات و روابط عمومی قرارگاه قدس اشاره كرد و در این مدت به عنوان سرباز فداكار ولایت در عرصه‌های فرهنگی خدمات ارزشمندی از خود به جای گذاشت.

 

وی در كنار خدمت در سپاه به عنوان بسیجی فعال و مخلص با حوزه مقاومت خانوك و هیئت‌های مذهبی آن منطقه همكاری فعالی داشت و برگزاری چند یادواره  شهدای منطقه خانوك و سرکشی از خانواده شهدا از اقدامات فرهنگی این سردار شهید سرافراز اسلام است.

شهید اهل ریا نبود نماز شب را با عشق  میخواند  و با حوزه مقاومت خانوک همکاری زیادی داشت آتش به اختیار فعالیتهای ارزنده ای را انجام می داد.

حاج حسین جوانان را به خواندن دعا تشویق می کرد

سال ۶۳ بود، پیش امام رفت و عکسش را در کنار عکس شهدا به امام ، امام گوشه عکس نوشتند (خداوند این شهید مسعود را رحمت فرماید) روح الله موسوی الخمینی

از این به بعد بود که حاج حسین مواظب رفتار و کردارش و نماز شبش بیشتر بود و بدون  کوچکتری ریا نمازشبش را به جا می آورد . و سعی بر این داشت که کسی متوجه بیدارشدن برای نماز شبش نشود.

مردان خدا چه با صفا می میرند                      جان باخته در راه خدا می میرند

عبدالعلیزاده در خصوص شهید غلامرضا آتشی گوهری نیز اینچنین گفت:

غلامرضا پس از مدت ها تلاش و کوشش در هفتم بهمن ماه شصت و پنج هنگام فیلمبرداری از لحظه لحظه ی شجاعت های رزمندگان مسلمان ایرانی در عملیات کربلای ۵ شربت شهادت را نوشید.

شهید غلامرضا آتشی گوهری از فعالان سیاسی، اجتماعی و فرهنگی دوران قبل، حین و بعد از انقلاب بود در این رابطه خدمات وی برای افرادی که در آن زمان با ایشان در ارتباط بودند کاملا مشهود و ملموس بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *